Boğazda Rüya Gibi Tekne Düğünleri

Farklı bir atmosfer ile Boğaziçi Yatçılık size rüya gibi organizasyonlar sunuyor. Hayatınız boyunca hep güzel bir anı olarak saklayacağınız muhteşem boğazda tekne düğünleri için bizimle iletişime geçin. Kapalı mekanlardan sıkılan ve farklılık arayanlar için en önde gelen fikirlerden birisi İstanbul boğazında tekne düğünleridir. Yaşantınızın en mutlu anlarını riske atmadan profesyonel ellere teslim edin.

Son zamanlarda farklılık arayanlar ve düğün törenim sıradan geçmesin diyenlerin uğrak mekanı olan gemi düğünleri, davetliler tarafındanda büyük rağbet görüyor.Normal davet salonlarında yarım saat içinde sıkılan ve kendini dışarıya atan misafirler, tekne düğünlerinde istanbul boğazının keyfini çıkarıyor. Bir taraftan çayını yudumlarken bir taraftan boğazın eşsiz havası ve manzarasının tadını çıkarıyor.

Tekne Düğünleri Zaman Süreleri

Teknede düğün davet organizasyonları zaman ve süre olarak ortalama genelde 4 saat sürmektedir. Tabiki arz ve talep doğrultusunda farklı zaman dilimleride uygulanabilmektedir.Gündüz turları örnek olarak saat 13:00 ile 17:00 arası oluyorsa akşam turlarıda 19:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.Tabiki alternatif uygulamalarda yapılabilir.

Teknede Düğün Fiyatları

Organizasyon ücretleri genel manada kişi sayısına göre farklılık arzetmektedir. Çünkü 200 kişilik bir teknede düğün ücretleri ile 400 kişilik arasında yemek menü fiyatı aynı değildir.Yine hafta sonu ve hafta içi tekne kiralama fiyatları farklıdır.Seçilen yemek menüsüne görede ücretler değişmektedir.

Davet teknelerimizde 30 kişiden 400 kişiye kadar düğün, kına, nişan, şirket yemekleri, iftar yemekleri verilmektedir.

3 thoughts on “Boğazda Tekne Düğünleri”

  1. sayın yetkili iyi günler. istanbulda boğazda 350 kişilik teknede dini düğün yapmak istiyoruz. Menü fiyatları ve teknede düğün fiyatları için bilgilendirme istiyoruz. İyi günler.

    1. merhabalar tabiki teknelerimizde dini düğün yapabilirsiniz ortalama menü fiyatlarımız 75 tldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.