Dünyanın hayran olduğu şehir İstanbul, İstanbul’un incisi boğazda tekne kiralamanın ayrıcalığı bir başkadır. İster yerli turist olsun ister yabancı turist, muhakkak İstanbula gezmeye geldiğinde istanbul boğazını tekne ile gezmeden görmeden gider ise İstanbul turu yarım yapmış demektir.

Karadan bir şehri görmekle denizde tarihi dokularımızı özel mülkleri ve bir çok mekanı denizden görmenin ayrıcalığı başkadır.

Artık Boğaziçi Yatçılık sayesinde hemde fiyatlar çok uygun, en zengininden en alt gelirli misafirlerimize kadar tekne kiralama seçeneklerimiz mevcuttur.

Boğaziçi Yatçılık olarak tüm özel günlerinize talipiz: Teknede düğün, teknede nişan, teknede sünnet düğünüz, okul mezuniyetleri, teknede kahvaltı turları, kültür boğaz turu, yat ile evlilik teklifi, özel bayi toplantıları, okul gezileri, yatla transfer, ada turu, yüzme turu gibi bir çok erkinlikte yanınızdayız.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. İsteklerinize göre içeriğe göre fiyat hazırlamaktayız.

Teknelerimiz 2018 in gerektirdiği tüm teknolojik alt yapıya sahip tam donanımlıdır.

Personellerimiz:Teknelerimizde Kaptan ve gemici daima hazırdır.Teknede düğün gibi yemekli organizasyonlarda bünyemizde çalışan aşçı ve garsonlar hizmetinizdedir.

Yemeklerimiz teknemizin mutfağında hazırlanmaktadır.

Dışardan yemek hizmeti almamaktayız.