Teknede Düğün

Alışılmışın dışında ve farklı bir merasim arzu edenlere İstanbul boğazında birbirinden şık teknelerimiz de rüya gibi bir düğün sunuyoruz. Kapalı mekanlardan ve kleşelleşmiş ortamlardan sıkılanlar için teknede düğün organizasyonları ön planda olmaya devam ediyor.Uzun zaman hafızalardan silinmeyecek, davetlilerin hiç sıkılmadan eşlik edeceği ve örnek teşkil eden tekne düğünleri sizleri bekliyor.

Teknede Düğün Rezervasyonu İçin Acele Edin:

Nikah sonrası eğlence yada nikah memurunu tekneye çağırıp teknede hem nikah, nikahtan sonrada düğün organizasyonu yapabilirsiniz.Yaz aylarında insanların çok talep etmesi nedeniyle rezervasyonlarda sıkıntı olmaması için acele etmenizi öneriyoruz.
Size uygun paketlerimiz ve isteğiniz doğrultusunda organizasyonlarınıza ilaveler ve ya çıkarmalar yapabiliriz.

Teknede Düğün İçin Alabileceğiniz Hizmetler:

Öncelikle teknede düğün organizasyonları süresi zaman dilimi olarak 4 saat sürmektedir.Arz ve talep doğrulrusunda farklılıklar olabilmektedir.

GÜZERGAH : :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Avrupa yakası: Kabataş ile İstinye arasındaki tüm noktalar yavaş seyirli bir halde gezdirilir.
Anadolu yakası: Beykoz ile Üsküdar arasındaki tüm noktalar yine yavaş seyirli bir halde gezdirilir.
Yatımız sürekli seyir halindedir misafirlerimiz yemeklerini ve eğlencesini yaparken boğazın çeşitli noktalarındanda mahrum kalmadan eğlencelerine eğlence katarak görsel bir şölen yaşayacaklardır.

İstanbul Teknede Düğün Örnek Paketlerimiz:

4 saatlik boğaz turu
Lüx yemek menüsü ( yemek menüsüne aşağıdan bakabilirsiniz)
Tekneyi adeta gelin edasıyla süsleme
Masa sandalye giydirme
Masalarda şamdan ve canlı çiçek
Ses sistemi ve dj performans
Profesyonel deneyimli ve güler yüzlü aşçı ve garson servisi
Düğün pastası
Fotoğraf çekimi ve video çekimi ( 4K teknolojisi )
Gelin ve damat yata binerken karşılama volkan gösterisi
Teknede  düğün organizasyonları alanında yıllara varan deneyimlerimiz sayesinde siz müşterilerimizin genel ihtiyaçlarını belirleyerek  profesyonel çözümler üretiyoruz.

Bir tekne düğününde olması gereken her şeyi müşterilerimiz ile bir araya gelerek toplantı yapıp istekleri doğrultusunda organizasyona ne dahil olması gerektiği konusunda fikir alış verişinde bulunuyoruz istekleri analiz ederek rüya gibi tekne düğünü organizasyonları yapıyoruz.

12 thoughts on “Teknede Düğün”

 1. Teknede Düğün Fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim acaba?. Birde 500 kişilik tekne kiralama yapmak istiyoruz bu mümkünmüdür? Profesyonel bir teknede düğün programı düzenlemek istesek bize bu konuda bilgi verirmisiniz? teşekkürler…

 2. Merhabalar Murat Bey;
  Tabiki, 700 kişiye kadar teknemiz mevcuttur. Tüm yemek ve süsleme ile ilgili tüm organizasyonumuzu firma bünyemizde gerçekleştiriyoruz.Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için 05325913361 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 3. İyi günler… Ramazan sonrası 250 kişilik bir davetli kapasitesi ile teknede düğün yapmak istesek bize maliyeti ne olur?. Teknede düğünler için kampanyalarınız mevcutmudur?. Birde yemek menüleri tekne kiralama fiyatları ayrı olarakmı hesaplanıyor yoksa ikisi bir olarakmı hesaplanıyor?…

  1. Merhabalar Atıf bey 250 kişilik bir düğün maliyeti içeriğe, teknenin lükslüğüne ve tarihe göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama bir fiyat vermek gerekirse 55 tl gibi düşünebilirsiniz ama dediğim gibi günü belirtmeniz gerekli tam fiyatı verebilmek için .
   Kampanyalar mız mevcuttur 100 Kişilşk hafta içi gündüz kokteyl menü düğünlerimiz 3750 tl dır.
   Fiyatları toplam maliyet olarak hesaplıyorum.

 4. Teknede düğün yapmak itiyoruz. Kurban bayramından sonra ki haftlarda müsait yeriniz varmıdır?. 350 Kişilik teknede düğün fiyatları hakkında bilgi almak istiyoruz..

  1. Merhabalar Abdullah Bey belirtilen tarihte müsayit yerimiz şimdilik vardır ama rezervasyon yapmanızı bu aylarda tavsiye ederim çünkü artık sezona girmiş bulunmaktayız belli tarihler hızlı bir şekilde doluyor henüz yerimiz varken yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.
   İki katlı teknelerimizde teknede düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebiliriz sadece kapalı salon yemek düzeni 400 kişi kapasitesi mevcut teknemizde gerçekleştirebiliriz.
   Program detayı müzik sistemi, dj, tekne süslemesi , yemek menüsü, dört saatlik boğaz turu, düğün pastası, fotoğraf çekimi, full hd video kayıdı gibi içeriklerimizle teknede düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebiliriz.

 5. Teknede 300 kişilik düğün yapmak istiyoruz, dışardan fotoğrafçı getirtebilirmiyiz ve menü hakkında da bilgi almak istiyorum.

  1. Merhabalar Merve hanım
   dışarıdan fotoğrafçı getirebilirsiniz. Altı çeşit hoşgeldin kokteyli, on çeşit zeytinyağlı tabağı, iki çeşit ara sıcak, anayemek dana antrikot menü, tek kişilik tabaklarda mevsim salatası, dört çeşit mevsim meyvesi, limitsiz tur boyunca meşrubat servisi

 6. Teknede düğün yapmak istesek sadece teklifler eminönü içinmi geçerli acaba?
  Mesela avcılardan kalkış olsa ve adalara doğru gezinti yaparak bir tekne düğünü planlaması yapılsa böyle bir şey mümkünmüdür. fiyatları veya örnek olacak içerikleri mevcutmudur?

  1. Ramazan bey merhabalar öncelikle… Teknede düğün için belirli bir ücret karşılığında avcılardan ve farklı yerlerden kalkış yapılabilir.Tekne düğünü organizasyonu için sizi ofisimize davet edelim detaylı görüşebiliriz isterseniz.

 7. Merhabalar Bursa Gemlik’te düğün yapmak istiyoruz acaba mümkün müdür 350 kişilik 2020 Ağustos ayı için fiyat alma şansımız var mıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.